Numery katalogowe

Home / Numery katalogowe
Nazwa asortymentu Nr katalogowy producenta
KONSTAL wagon typu 116Na/1
Płytka dystansowa 116Na SAB 103x36x3 103115
Pierścień gumowy typu V60 D 495 SAB 100084
Obręcz tramwajowa obrobiona V60 LK 650 SAB 102031
KONSTAL wagon typu 105/805
Obręcz koła fi666/ 540 x96 Materiał: P70, ulepszone cieplnie
Pierścień sim 80x100x13 FPM
Pierścień sim 100X125X12 FPM
Pierścień sim 120X150X15 FPM
PESA wagon typu 120Na SWING I SWING DUO
Pierścień gumowy 120Na V60 D 410 L95900109
Kołek M16x16-45A2C gwintowany z powłoką 106620
Nakrętka M6 A2 006406/012
Nakrętka specjalna M14x2,0 kl. 8,8 005399/002 NAKRĘTKA M14 (pasuje do 116 i 120)
Nakrętka specjalna M14x2,0 kl. 10.9 108958
Szpilka M14x95 obręczy 120Na 006406/005
Szpilka koła TW-120N  SAB M14x95 kl. 12,9 108685
Blacha dystansowa 120Na 6653
Zaślepka G1/4" SAB 005358/012
Obręcz obrobiona 120Na V60 D600 107141/107781
Płyta montażowa obrotnicy tramwaju 120Na
Listwa Ślizgowa 4119856400
Listwa Ślizgowa 4119858100
Listwa Ślizgowa 4119857700
Nagrzewnica pod siedzeniowa 36734.100.33
Nagrzewnica prawostronna 36735.100.33
Nagrzewnica lewostronna 36736.100.33
Tarcza obrotowa przejścia międzyczłonowego 4119696800
PESA wagon typu 120N
Podkładka VS6 zabezpieczająca Schnorr SCHNOR_VS6
Podkładka VS16 zabezpieczająca Schnorr SCHNOR_VS16
Śruba M5x10-5737 UNI obręczy UNI5737_M5x10
Śruba M16 obręczy M16
Bloczek gumowy koła jezdnego Wykonany zgodnie z rys. TW nr.15855
Obręcz koła fi 610/422x109 Materiał: P70, ulepszone cieplnie Wykonany zgodnie z rys. TW nr.15865
Tłumik hałasu Wykonany zgodnie z rys. TW nr.15864
Podkładka VS12 zabezpieczająca Schnorr SCHNOR_VS12
Śruba M30x2x90 12,9 cylindryczna obręczy M30X2X90 12,9 CYLINDRYCZNA
PESA wagon typu 128N
Pierścień gumowy 128N/134 V60 Fi 470 107907
Obręcz koła tramwajowego fi 660x470x112 Materiał: P70, ulepszone cieplnie 109587
Listwa Ślizgowa 4159241300
Listwa Ślizgowa 4159241400
Listwa Ślizgowa 4159241800
PESA wagon typu 134N
Pierścień gumowy 134N V60 Fi 470 107907
Obręcz koła tramwajowego fi 680x470x112 Materiał: P70, ulepszone cieplnie 100140
Fabryka Pojazdów Szynowych (Cegielski) z Poznania wagon typu 123N
Krążek dociskający fi 490 D11-3-01006
Pierścień zabezpieczający fi 490 D11-4-00633
Wkładka gumowa 123N D11-4-00592
Obręcz koła fi 650x90 Materiał: P70, ulepszone cieplnie 455.0.744.000.40
Duewag wagon typu GT
Obręcz Tramwajowa obrobiona o szerokości 115mm Wagon GT GT-12.001.00.01
Tatra KT4Dt, T6A2
Obręcz obrobiona fi 700x520x90